Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wapiennik - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Wierzchowisko

Wierzchowisko(Wapiennik + 17 km)

527 250 zł1 417 m² 372,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1406 m , znajdująca się w bardzo ciekawej lokalizacji - jedna z ładniejszych dzielnic pod Częstochową. Sąsiedztwo nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Sobieskiego

Kruszyna(Wapiennik + 23 km)

99 000 zł1 649 m² 60,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1649 m2. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka : o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona

Górki(Wapiennik + 25 km)

39 000 zł1 869 m² 20,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przestrzeń wśród łąk, drzew I zieleni ***oferta na wyłączność*** Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1869 m 2 , zlokalizowaną w powiecie raciborskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długa

Wręczyca Mała(Wapiennik + 14 km)

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 3 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pierzchno

Pierzchno(Wapiennik + 12 km)

142 830 zł1 587 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o pow. 1588 m kw szerokosc 26 metrów, przeznaczoma pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pierzchno, w okolicy zabudowa jednorodzinna, cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nr 7,Kłobuck(Wapiennik + 8 km)

349 000 zł7 600 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Kłobucku przy ul. Staszica. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Częstochowa

Grabówka,Częstochowa(Wapiennik + 21 km)

995 000 zł8 941 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Częstochowa - Grabówka Do sprzedaży działka o powierzchni 8941 m 2. Szerokość frontu około 30 m. Wydane wzt na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną obejmującą: budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Konstantynów

Konstantynów(Wapiennik + 17 km)

97 000 zł1 719 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana uzbrojona. Szerokość działki 44 m. Nieruchomość znajduje się w gminie Nowa Brzeźnica wieś Konstantynów. Powierzchnia 1719 m 2. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa(Wapiennik + 21 km)

895 000 zł2 442 m² 366,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2.442 m2 Wydane Warunki zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Lisiniec Wręczycka 167 Częstochowa Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Zachodnia

Radostków(Wapiennik + 15 km)

129 999 zł18 714 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o łącznej powierzchni około 18 714 m (1,87 ha), położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wapiennik

Wapiennik,śląskie

70 400 zł2 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 10km od Kłobucka, budowlana, w sąsiedztwie nowych zabudowań, blisko las, przy drodze asfaltowej, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju. Gorąco polecamy. Zainteresowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wapiennik

Wapiennik,śląskie

70 400 zł2 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 10km od Kłobucka, budowlana, w sąsiedztwie nowych zabudowań, blisko las, przy drodze asfaltowej, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju. Gorąco polecamy. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wapiennik

Wapiennik,śląskie

39 000 zł9 090 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena! pilna sprzedaż! Do sprzedaży ładna działka budowlano-rolna położona w gminie Miedźno w miejscowości Wapiennik. Dojazd droga asfaltową, media prąd i woda w ulicy.